Przejdź do treści
logo-infini-premium-filler-white-flag

INFINI PREMIUM FILLER

  • کیفیت دارویی و فناوری پیشرفته که ویسکوالاستیسیته استثنایی و جذب پایدار محصول را ارائه می دهد که توسط داده های بالینی تأیید شده است.
  • ایمنی استفاده تایید شده توسط گواهی ها: 0373، ISO 13485، ISO 22716
  • حداکثر تحمل پوست و سازگاری زیستی از طریق استفاده از اسید هیالورونیک با منشا غیر حیوانی، بدون نیاز به آزمایش پوست.
  • اثرات ماندگار 6-10 ماه توسط داده های بالینی تایید شده است.
  • کاشت آسان و دقیق ناشی از پلاستیسیته و صافی بالا محصولات.
  • اثرات حجمی فوری و نفیس با حداقل میزان کاربرد محصول.
  • طیف گسترده ای از پرکننده ها که به شما امکان می دهد تا نتایج رضایت بخشی را بر اساس نیازهای فردی پوست به دست آورید.
  • ضمانت استفاده از بهترین محصول از نظر کیفیت و ایمنی محصول با تایید اطلاعات بالینی.

ژل فوق پلاستیکی از اسید هیالورونیک متقاطع برای کاشت در چین و چروک های کم عمق و نقص های پوستی متوسط.

ژل فوق پلاستیکی از اسید هیالورونیک متقاطع برای کاشت در چین و چروک های کم عمق و نقایص متوسط پوست. این محصول عمدتاً برای اصلاح گلابلا، چین و چروک های اطراف دهان و چشم ها، و همچنین گردن، دست ها یا پارگی از طریق آن اختصاص داده شده است.

ژل فوق العاده صاف از اسید هیالورونیک متقاطع برای افزایش حجم بافت نرم و اصلاح چین و چروک های متوسط و عمیق. این محصول همچنین به مدل سازی خطوط و پر کردن حجم لب ها و همچنین اصلاح عیوب بافت نرم داخل دهان مانند: چین و چروک های عمودی اطراف دهان، خطوط عروسکی و گوشه های افتادگی اختصاص دارد.

ژل فوق العاده صاف از اسید هیالورونیک متقاطع برای ترمیم یا افزایش حجم بافت های نرم و اصلاح چین و چروک های عمیق و شیارهای پوست. این محصول همچنین به کانتور کردن اشکال صورت در مناطقی مانند: خط فک پایین، پل بینی، چانه یا چین بینی و خطوط عروسکی اختصاص دارد.

ژل قوی از اسید هیالورونیک با پیوند متقابل و بسیار غلیظ برای ترمیم یا افزایش حجم بافت های نرم و حجم سازی صورت. این محصول برای کانتور کردن فرم های صورت در مناطقی مانند: خط فک پایین، پل بینی، حجم دهنده چانه یا گونه اختصاص دارد.

ژل اسید هیالورونیک با پیوند متقابل و بسیار غلیظ برای ترمیم یا افزایش حجم بافت های نرم و مدل سازی سطح بدن. برای صاف کردن آتروفی های گسترده، نابرابری های ایجاد شده پس از درمان های لیپوساکشن و درمان های حجمی بدن عالی است. اختصاص داده شده به کانتور کردن سیلوئت در مناطقی مانند باسن، ساق پا یا دست.