Przejdź do treści

درباره شرکت تجارت طب کارو

شرکت تجارت طب کارو ،با استمداد از الطاف الهی در ابتدای سال ۱۳۹۹ خورشیدی با هدف خدمت به جامعه پزشکی بر مبنای راستی و صداقت، به طور علمی کار خود را شروع کرده است. فعالیت اصلی در ابتدا پایه گذاری همکاری های مشارکتی در مطب ها و کلینیک ها بود و در ادامه در زمینه مهندسی پزشکی، واردات دستگاه ها و داروهای پوست و زیبایی (محصولات مزوتراپی، فیلر های تزریقی و …)، واردات تجهیزات پزشکی (انواع دستگاه اتوکلاو و …)، واردات تجهیزات آزمایشگاهی و رادیولوژی زمینه فعالیت این شرکت گسترش یافت.

این شرکت سابقه همکاری با کمپانی INFINIFILLER را دارد و در حال حاضر نماینده رسمی و انحصاری کمپانی INFINIFILLER ایتالیا در ایران است و با سایر کمپانی های مرتبط رابطه همکاری دارد.

شرکت تجارت طب کارو در این سال ها با 1000 پزشک و بیش از 50 کلینیک در سراسر کشور و همچنین کشور های همجوار به صورت مستقیم سابقه همکاری داشته است.

تلاش و چشم انداز شرکت تجارت طب کارو در جهت انتقال تکنولوژی (تولید و علمی) روز دنیا برای کشور است و برای این منظور از کمپانی های پیشرو در صنعت زیبایی بهره گرفته است. همچنین با برگزاری سمینار های آموزشی رایگان در پی گسترش تکنیک های روز علم زیبایی و همچنین تبادل نظر همکاران در این زمینه بوده است.